Carl McCann otráví spoluvězně a společně s Oliver Dayem unikne z vězení, když se schovají do rakve místo těla zesnulého. Dayův bývalý spoluvězeň tvrdil, že má někde 100 000 dolarů a společně s McCannem se rozhodnou pracovat společně a tyto peníze získat.

Tým odhalí knihu plnou kódů, které uprchlíci používali ke vzájemné komunikaci ve vězení a je Lloydovi, aby vše rozluštil. Kdy McCann a Day zabijí další dva lidi, týmu se je podaří vysledovat do malého městečka, kde se s nimi dostane Ray a Charlie do přestřelky. McCann a Day uprchnou ve chvíli, kdy postihne Charlieho kolaps kvůli srdeční slabosti a je postřelen do nohy.

Julianne díky tomu, že Lloyd dokončil dešifrování kódu zločinců, dokáže najít jejich polohu. Je jasné, že Day McCannovi o penězích lhal, aby jej přiměl k pomoci s útěkem. Jeho skutečným záměrem je najít muže jménem Stackhouse, který jej ve vězení sexuálně zneužíval a pomstít se mu. Oba vězni jsou však díky práci týmu zadrženi a výhru získává Erica. Kupón ale nakonec roztrhá se slovy, že je vegetariánka a účastnila se jen proto, aby nevyhrál Shea nebo Lloyd.